محل تبلیغات شما
گاهی اوقات انتخاب مدل موی نادرست می‌تواند تاثیری که انتظار دارید را در زیبایی شما به وجود نیاورد و موجب شود کمتر جمله “چقدر این مدل مو بهت میاد” را از اطرافیان بشنوید!
مدل مو

انتخاب بهترین مدل مو در هر سنی یکی از دغدغه‌های فکری برای بسیاری از خانم‌ها است. به غیر از اینکه مدل موی شما بهتر است با توجه به سن، مد روز و جدید بودن آن انتخاب شود، فرم صورت هم در انتخاب مدل

مو اهمیت زیادی دارد. گاهی اوقات انتخاب مدل موی نادرست می‌تواند تأثیری که انتظار دارید را در زیبایی شما به وجود نیاورد. با

مجله دلتا همراه باشید.

مدل مو صورت بیضی

اگر فک شما کمی باریک‌تر از خط امتداد شقیقه و گونه است و چانه برجسته‌ای دارید، دارای فرم صورت بیضی شکل هستید. استخوان فک و خط رویش مو در این نوع از صورت، نقاط اصلی هستند. بطور کلی فرم صورت بیضی، یکی از شکل‌های متعادل و متناسب است.

برای صورت بیضی شکل، موهای با فرق کج شده، جلو موی کوتاه و چتری صاف می‌تواند تناسبات زیبای صورت را برجسته‌تر کند.

باید اعتراف کرد که اگر فرم صورت شما بیضی است، بسیار خوش‌شانس هستید و تقریبا می‌توانید اغلب مدل موها را انتخاب کنید چون هماهنگی خوبی با صورتتان دارد و در واقع حسابی به شما می‌آید.

مدل مو مناسب مدل صورت

مدل مو برای صورت گرد

صورت گرد به این معنی است که فرم صورت حالت دایره‌ای دارد و زاویه‌ای در شکل کلی آن دیده نمی‌شود.

خط رویش مو پهن و چانه نیز گرد است. در صورت گرد، عریض‌ترین قسمت صورت در امتداد دو گوش و استخوان‌های گونه دیده می‌شود. اگر فرم صورت شما گرد و دایره‌ای شکل است، ارتفاع و عرض صورت تقریبا به یک اندازه به چشم می‌آید.

در صورت گرد برای اینکه پهنای صورت را به تعادل برسانید، باید مدل مویی را انتخاب کنید که ارتفاع و کشیدگی صورت را بیشتر کند. موهای خرد و لایه لایه در کناره‌های صورت و فرق کج، توجه را به سمت خود می‌کشانند و پهنای صورت را کاهش می‌دهند.

به طور کلی مدل‌هایی که ارتفاع مو بیشتر از ارتفاع چانه است و انتهای مو زیر چانه قرار می‌گیرد، مناسب صورت‌های گرد هستند.

برای مدل موی کوتاه برای صورت گرد، مدل موی صاف و یک‌دستی که اندازه آن درست تا بالای شانه‌هایتان است، انتخاب کنید تا کمی صورت شما را کشیده‌تر نشان دهد.

همچنین موی چتری، مدل موی چتری کج و موی کوتاهی که کمی به یک طرف صورت کنار زده شده باشد و یا موی بافته‌ای که آن را به یک طرف شانه خود آورده باشید، زیبایی فرم صورتتان را چند برابر می‌کند.

بهترین مدل مو

فرم صورت مربعی شکل

اگر مدل صورت شما مربعی است، خط فک در شما بسیار بارز است، پیشانی پهنی دارید و خط رویش مو هم به شکل مربعی است.

برای فرم صورت مربعی شکل می‌توانید به سراغ مدل موی

نامتقارن بروید. موهای کوتاه شده‌ای که در یک قسمت از صورت مو بلندتر از سمت دیگر است، موهای فر مدل‌دار و همچنین موهای خرد شده با مدل‌های به‌روز برای شما ایده‌آل است.

زمانی که در دو سمت صورت خود قرینگی را از بین می‌برید، در واقع خط فک را از حالت صاف و مستقیم خارج می‌کنید و آن را می‌شکنید و در این صورت است که ارتفاع صورت بیشتر به نظر می‌رسد.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر با مطالب مد و زیبایی مطلب 

۵ نکته‌ برای داشتن موهایی ابریشمی و درخشان را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن

با

مجله مدوزیبائی دلتا همراه باشید.


مجله دلتا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی